Inwestycje

Działamy na rynku nieruchomości od 2004r. w Wielkopolsce oraz od 2014r. na Dolnym Śląsku. Staramy się aby nasze inwestycje zawsze posiadały wartość dodaną w postaci wyjątkowej lokalizacji.

Nierzadko realizujemy inwestycje w wyjątkowo trudnych lokalizacjach, jak np. 800 m.n.p.m w Szklarskiej Porębie. Przy realizacji projektów współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, co daje nam gwarancję unikalności i funkcjonalności naszych inwestycji. Poniżej prezentujemy kilka ostatnich projektów.

Swieradow600

W Izerach znajduje się wiele urokliwych i interesujących miejsc. Do najciekawszych można zaliczyć Świeradów-Zdrój, a w nim nasza lokalizację, przy ul. Źródlanej, położonej kilkadziesiąt metrów od Stogu Izerskiego.

Nowa inwestycja w modnej dzielnicy Jeżyce

Nowa inwestycja w modnej dzielnicy Jeżyce, przy świetnie skomunikowanym skrzyżowaniu ulic Polnej i Szamarzewskiego. Budujemy 19 mieszkań, w większości kawalerek i dwupokojowych. W pobliżu znajduje się Rynek Jeżycki, liczne restauracje oraz miejsca spotkań. W pobliżu sklepy spożywcze Lidl, Biedronka, Żabka, Netto, przedszkole, szkoła podstawowa, siłownie, squash, liczne punkty gastronomiczne oraz tramwaj przy ul. Dąbrowskiego. Dostępne są mieszkania o powierzchni od 31 do 71m2. Zapraszamy na prezentację inwestycji na miejscu. Termin oddania – IV kwartał 2021r.

Inwestycja w Daszewicach

Osiedle Leśne w Daszewicach to kameralne osiedle składające się docelowo z 8 budynków, tworzących wspólnotę 32 mieszkań o powierzchni od 80m2 oraz poddaszami o pow. ok. 25m2. Całość osiedla oparta jest o elegancką i prostą w formie koncepcję architektoniczną. Nasze budynki wyróżnia cicha lokalizacja, bezpośrednie sąsiedztwo dużego sosnowego lasu, duże przeszklenia umożliwiające dostep do naturalnego światła, przydomowe parkingi oraz same działki – każda o powierzchni 250 metrów kwadratowych. W każdym z 4 etapów powstaną dwa budynki z ośmioma mieszkaniami w cenie od 379 000 zł brutto (z Vat 8%).
Daszewice to nieduża miejscowość około 12-15 km od ronda Ronda Rataje w Poznaniu. Lokalizacja ta posiada wiele walorów : bliskość szkoły, dogodny dojazd do Poznania droga ekspresową, centrum handlowe i apteka w odległości około 1,5km.

Widok800

Przedsięwzięcie składa się z czterech niedużych, murowanych, willowych, bliźniaczych budynków – 3 kondygnacje nadziemne oraz poddasze. W każdym z nich znajduje się 14 funkcjonalnie zaprojektowanych lokali, a każdy z nich posiada obszerny balkon lub taras. Do każdego lokalu przypisane jest miejsce postojowe. Mając do „zagospodarowania” piękny widok w pięknym miejscu, każde mieszkanie posiada nieprzeciętnie duże okna i przeszklenia balkonów, które eksponują to, co najważniejsze - WIDOK na panoramę gór w PIĘKNYM MIEJSCU.

Szklarska800

Koncepcja naszej inwestycji Szklarska 800 od początku zakładała kilka warunków początkowych, które staraliśmy się połączyć : wyjątkowe i trochę odosobnione, spokojne miejsce, piękny widok, przemyślany i rozważny pomysł architektoniczny, którego realizację powierzyliśmy doświadczonej pracowni, solidna realizacja w oparciu o wymagania praktyczne i estetyczne, ze szczególnym uwzględnieniem nietuzinkowej i efektownej elewacji.

Nowa Hawelańska

Wygodne mieszkania na Winogradach, mieszkaj tak, jak lubisz! Przy ulicy Hawelańskiej w Poznaniu powstaje kameralny kompleks 3 budynków mieszkalnych ze 149 mieszkaniami i 3 lokalami użytkowymi.